Divadlo U Valšů je multifunkčním prostorem

Pokud se podíváme na oficiální název tohoto kulturního místa, kterým je Divadlo U Valšů, může to být celkem zavádějící. A to proto, že divadelní hry nejsou to jediné, co se zde odehrává. Nutno ale říci, že v rámci kulturního programu zde pochopitelně mají své místo. Především je zde jasně patrná snaha pobavit a tak mezi hlavní hry patří zejména komedie. Ty zde hrají soubory různých agentur, díky čemuž se na jevišti objevují celkem známá jména. Ne vždy ale může být tento prostor navštíven výhradně jenom za účelem sledování zajímavé divadelní hry. Slouží totiž i k celé řadě dalších aktivit. A o jaké se jedná? Podívejte se na to společně s námi.

Ideální volba pro milovníky hudby

Druhým důvodem, proč byste měli Divadlo U Valšů navštívit je rozhodně fakt, že si zde přijdou na své milovníci hudby. Právě na tomto místě totiž budete moci navštívit některé ze zajímavých koncertů. Ty jsou spojeny jak s různými kapelami, tak pochopitelně také se zpěváky. Nechybí ale ani různá speciální vystoupení, zaměřená třeba na určitý žánr, nebo téma. Celý prostor má velmi dobrou akustiku, díky čemuž je zaručeno, že i zážitek právě tohoto rázu bude jedním z takových, které budete jako diváci označovat jako pozitivní. Stejně jako u divadelních her, tak i zde se pravidelně střídá celá řada více či méně známých jmen.

Co dále najdete na programu?

Opomíjet nesmíme ani další poměrně důležitou a mnohými navštěvovanou část programu. Jsou to především různé benefice, které jasně vycházejí z toho, že se jedná o divadlo, které provozuje občanské sdružení Život 90, které se zaměřuje na pomoc seniorům. Vše je často doplňováno také různými besedami a podobným programem, který je spojený s možností se vzdělat, nebo se dozvědět i vidět něco nového. Je tedy jasné, že na rozdíl od jiných pražských divadel je právě toto, tedy Divadlo U Valšů rozhodně unikátní a také rozhodně velmi zajímavé.