Jaká známá jména nabídne Divadlo U Valšů?

Navštěvujete divadla nejenom proto, abyste zde mohli vidět zajímavá představení, ale také proto, abyste mohli na vlastní oči vidět zajímavé a známé herce? Pokud ano, není důvod se obávat toho, že by vás snad Divadlo U Valšů jakkoliv zklamalo. Právě naopak. I když se jedná spíše o malé divadélko, musíme říci, že herecké obsazení, a to i díky různým hostujícím souborům je více než zajímavé. Pokud ho budete navštěvovat pravidelně, dá se s jistotou říci, že zde budete moci vidět skutečně celkem velké množství různých známých lidí. A o jaké se jedná konkrétně?

V divadle účinkovala a účinkuje řada hereček

Nejprve začněme ženami, které mají pochopitelně přednost. Pokud se podíváme konkrétně na to, jaké jste na prknech tohoto divadla mohli vidět, začneme jménem, kterým je Michaela Dolinová. Ta byla v minulosti známá hlavně z televizních obrazovek. Pokud jde o přehled dalších známých hereček, tak je to například Iva Hüttnerová, popřípadě i Jarmila Švehlová. I tyto dvě zde můžete během různých představení pochopitelně vidět. A stále ještě nekončíme, protože přidáme i další. Velice známým jménem je například Květa Fialová. Stejně tak neopomíjejme další ženu, kterou je Naďa Konvalinková, nebo jednu z dalších velmi známých tváří, kterou není nikdo jiný, než LJuba Skořepová.

Nechybí ani řada známých herců

Nejenom herečky můžete v tomto divadle na vlastní oči vidět. Stejně tak nechybí ani celkem široká škála různých herců. I zde budeme konkrétní. Pokud jde o vystupování v minulosti i nyní, jsou známými jmény například Lubomír Lipský, kterého zná téměř každý. Stejně tak to je ale i herec Filip Tomsa, který je naopak celkem nováčkem a do popředí se dostává až v posledních letech. Náš výčet jmen ale pochopitelně nekončíme, jelikož mezi další lákadla může patřit třeba David Suchařípa, nebo jeho známý herecký kolega Jan Čenský.