Co vám nabídne Divadlo U Valšů?

Milujete divadelní hry? Pokud ano, je právě Divadlo U Valšů místem, kam můžete zajít a kde budete s jednotlivým repertoárem rozhodně spokojeni. Pokud bychom měli být konkrétnější a podívat se na to, co se zde hraje, musíme nejprve zmínit různé známé agentury a jejich především komorní inscenace. Jakmile bude jasno o některých jménech, i vy si uvědomíte, že kvalita je v tomto divadle rozhodně velmi dobrá. A tak mezi agentury, které zde pravidelně hostují, patří třeba známý Harlekýn, stejně jako to může být i UA Pierot, nebo nechybí ani Komorní opera. Samozřejmostí je i celkem zajímavá rozmanitost jednotlivých představení, které je možné vidět na vlastní oči.

Jaká představení jsou hitem?

Jména hostujících agentur se svými soubory tedy známe. Podívejme se proto společně také na to, jaké konkrétní hry Divadlo U Valšů může nabídnout. Společně se podíváme na repertoár nikoliv historický, ale na ten, který je aktuální. Příkladem je například tragikomický příběh osudové lásky, který nese název Drahá Mathilda. Dále nesmíme zapomenout ani na celkem oblíbenou situační komedii, která má už vtipný samotný název. Ten zní Polib tetičku aneb Nikdo není bez chyby. To je celkem zajímavá ukázka toho, na jaké oblíbené hry v divadle narazíte.

Divadlo nabídne i mnoho dalšího

Nejsou to ale jenom divadelní hry, na které můžete přijít. Zaujmout vás může třeba i promítání filmů. Jedním z příkladů za všechny je francouzská komedie Manželská rána. Dále však můžete přijít i na různá hudební vystoupení, jako je šansonový recitál Dany Chytilové, stejně jako si můžete užít i koncerty zaměřené na slavné muzikálové, ale i operetní, nebo třeba i písňové melodie. Dále je možné v divadle navštívit i různé semináře a přednášky, nebo řadu komponovaných pořadů, které mohou zajímavě zpestřit odpoledne, podvečer, nebo také večer.